91 jaj żółwi morskich znalezionych na plaży w Phuket

Phuket -

Na plaży w Thalang znaleziono XNUMX jaj żółwia zielonego.

Urzędnik Parku Narodowego Sirinat powiedział Phuket Express, że w środę rano (1 marcast) o godzinie 8:00 miejscowa osoba, pan Kreangkrai Deejom, powiadomiła ich, że matka żółwia zielonego składa jaja o godzinie 5:00 na plaży w pobliżu zatoki Sai Koo.

Funkcjonariusze Parku Narodowego znaleźli ślady matki, które mają około 100 centymetrów szerokości. W gnieździe znaleziono łącznie 91 jaj żółwia zielonego.

Jaja zostały przeniesione w bezpieczne miejsce na pobliskiej plaży Nai Yang.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.