91 jaj żółwi morskich znalezionych na plaży w Phuket

Phuket -

Na plaży w Thalang znaleziono XNUMX jaj żółwia zielonego.

Urzędnik Parku Narodowego Sirinat powiedział Phuket Express, że w środę rano (1 marcast) o godzinie 8:00 miejscowa osoba, pan Kreangkrai Deejom, powiadomiła ich, że matka żółwia zielonego składa jaja o godzinie 5:00 na plaży w pobliżu zatoki Sai Koo.

Funkcjonariusze Parku Narodowego znaleźli ślady matki, które mają około 100 centymetrów szerokości. W gnieździe znaleziono łącznie 91 jaj żółwia zielonego.

Jaja zostały przeniesione w bezpieczne miejsce na pobliskiej plaży Nai Yang.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.