Phuket Food Festival odbędzie się w Saphan Hin w mieście Phuket w ten weekend

Phuket -

Kolejny festiwal kulinarny w Phuket odbędzie się w tym miesiącu w Saphan Hin w mieście Phuket.

Przewodniczący Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO), pan Rewat Areerob, powiedział The Phuket Express, że festiwal o nazwie „Roi Nat Yat Dai” będzie odbywał się pod hasłem „Jedz pod światłami, wypuść swoje serce do morza”.

Podczas trzydniowej imprezy od 3 do 5 marca 2023 r. od godziny 4:00 w Saphan Hin w mieście Phuket odbędzie się wiele stoisk z lokalnymi potrawami i koncertów lokalnych tajskich piosenkarzy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.