Tajwański turysta zmarł po nurkowaniu w Krabi

Krabi –

Tajwański turysta zmarł po nurkowaniu z rurką na wyspie w Mueang Krabi.

Policja Mueang Krabi powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie przez szpital Krabi we wtorek (28 lutego).th). Pan Yueh Lee, lat 36, obywatel Tajwanu, został zabrany z wyspy Hong w dystrykcie Khao Thong. Zmarł w szpitalu w Krabi. Lekarz powiedział, że zmarł w wyniku utonięcia.

Niezidentyfikowany przyjaciel Yueha powiedział policji, że udali się na wyspę Hong na nurkowanie z rurką. W płytkiej wodzie mieli na sobie fajki. Ratownicy z Parku Narodowego Than Bok Khorani zauważyli, że Lee leżał twarzą do wody i nieruchomo przez długi czas.

Stwierdzili, że jest nieprzytomny. Podjęli próbę resuscytacji, zanim odzyskał przytomność.

Następnie został zabrany do szpitala, ale później niestety stwierdzono zgon.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.