China Southern Airlines uruchamia nową trasę do Phuket

Phuket -

Linie lotnicze China Southern Airlines uruchomiły nowe bezpośrednie połączenie do Phuket.

W środę (1 marca brst) Linie lotnicze China Southern Airlines uruchomiły nową trasę z Chin do Phuket. Pierwszą walką był Airbus A321, numer lotu CZ6009. Samolot wylądował na międzynarodowym lotnisku w Phuket o 3:40 China Southern Airlines obsługuje nową trasę trzy razy w tygodniu z Chin do Phuket.

Chińska turystyka nadal rośnie po tym, jak Chiny zniosły ograniczenia Covid-19 na początku tego roku i udostępniono więcej lotów, przy czym prognozy dotyczące turystyki są znaczące w przyszłości.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.