Francuski motocyklista w Patong wysłany do urzędu imigracyjnego i zgłoszony do ambasady po spowodowaniu zamieszania publicznego

Patong –

Francuski motocyklista w Patong został ukarany grzywną w wysokości 1,500 bahtów, zanim został zgłoszony do ambasady francuskiej po tym, jak spowodował zamieszanie publiczne.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w mediach społecznościowych ponownie pojawił się klip wideo z udziałem zagranicznych motocyklistów w pobliżu Bangla Road. Jeden z nich był widziany na wideo, jak kręcił kołem, powodując dużo dymu.

W środę (1 marca brst), policja Patong wyśledziła jednego z nich, którego policja zidentyfikowała jako 32-letniego Sofiane Ouenzerfi, obywatela Francji. Odpowie za zakłócanie porządku publicznego i jazdę bez prawa jazdy. Został ukarany grzywną w wysokości 1,500 bahtów. Operator wypożyczalni motocykli został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów za zezwolenie komuś bez prawa jazdy na prowadzenie motocykla.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że zgłosiła incydent do ambasady francuskiej i że Sofiane jest teraz w biurze imigracyjnym Phuket.

Może ci się spodobać:

Dwudziestu francuskich motocyklistów zostało aresztowanych po spowodowaniu zakłócenia porządku publicznego.

Czterdziestu czterech zagranicznych kierowców zostało aresztowanych w Patong za brak prawa jazdy.

Szef konsulatu francuskiego biura w Phuket spotkał się z policją Patong po aresztowaniu 20 francuskich motocyklistów.

Grupa zagranicznych motocyklistów została podobno ostrzeżona przed bójką z mieszkańcami na Bangla Road w Patongu.

Dwóch obcokrajowców i trzech Tajów zostało aresztowanych po walce o wyścigi motocyklowe w Patongu.

Francuski motocyklista został oskarżony o potrącenie i ucieczkę po tym, jak pieszy z Tajlandii odniósł poważne obrażenia w Patong.

W ciągu zaledwie dwóch miesięcy w Phuket doszło do ponad 500 wypadków motocyklowych z udziałem zagranicznych turystów - poinformowały odpowiednie władze.

Policja nadal rozprawia się z zagranicznymi motocyklistami w Patongu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.