Niemiecki turysta uratowany po zranieniu w jaskini Krabi

Krabi –

Niemiecka turystka została uratowana po tym, jak odniosła obrażenia w jaskini w Mueang Krabi.

Ratownicy zostali powiadomieni we wtorek (28 lutego) przez lokalnego operatora łodzi z długim ogonem, że 61-letnia turystka z Niemiec upadła i zraniła się w jaskini.

Ratownicy weszli na teren łodzią z długim ogonem, po czym weszli po drabinie w naturalnej sali wewnątrz jaskini, która ma ponad dziesięć metrów wysokości. Niemiecki turysta został umieszczony na desce ratunkowej, po czym został usunięty i przewieziony łodzią z długim ogonem do pobliskiego szpitala.

Lokalny operator łodzi z długim ogonem powiedział Phuket Express, że turystka wraz z mężem wynajęła łódź z długim ogonem do jaskini. Zwiedzali wnętrze jaskini, zanim się poślizgnęła i upadła. Nie była w stanie chodzić.

Nie została zidentyfikowana z nazwiska przez odpowiednie władze.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.