Turysta z Nowej Zelandii uratowany po zgubieniu się w dżungli na wyspie Phangan

Wyspa Phangan, Surat Thani –

Turysta z Nowej Zelandii został uratowany po tym, jak zgubił się w lesie na wyspie Phangan w Surat Thani.

Policja turystyczna Samui powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (27 lutegoth) zostali powiadomieni o zaginięciu 56-letniego turysty z Nowej Zelandii. Jego przyjaciele powiedzieli policji, że zaginął w ośrodku o 4:00 rano w niedzielę (26 lutego)th). Wyszli go szukać, ale nie udało im się, zanim wezwali pomoc.

Urzędnicy, ekipy ratownicze i okoliczni mieszkańcy wyruszyli na poszukiwania w poniedziałek (27 lutego). Znaleźli motocykl, który niezidentyfikowany turysta wynajął zaparkowany w pobliżu góry na plaży Kom.

O godzinie 9:00 Nowozelandczyk został znaleziony bezpieczny kilometr od swojego motocykla. On i jego przyjaciele podziękowali urzędnikom, personelowi i zespołom ratowniczym.

Może ci się spodobać:

Trzech zagranicznych turystów zostało uratowanych po tym, jak zgubili się w lesie na wyspie Phangan w Surat Thani.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.