Jedna osoba nie żyje, dwie zostały ranne po wypadku motocyklowym w Thalang

Thalang –

Jedna osoba zginęła, a dwie odniosły obrażenia po zderzeniu dwóch motocykli w Cherng Talay.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w czwartek (3 marca) o godznd) na Sri Soonthorn Road. Przybyli na miejsce zastali na drodze dwa uszkodzone motocykle.

W pobliżu znaleziono ciało mężczyzny zidentyfikowanego jako pan Pomngnara, lat 51, motocyklista. Jego pasażerka doznała obrażeń głowy. Drugi motocyklista, pan Suppawit, lat 24, odniósł różne obrażenia. Zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala.

Świadkowie powiedzieli policji, że oba motocykle jechały z tego samego kierunku, zanim straciły kontrolę i rozbiły się. Jednak policja Cherng Talay kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.