Osoba transpłciowa w Patong aresztowana po kradzieży złota od brytyjskiego turysty

Patong –

Osoba transpłciowa w Patong została aresztowana po tym, jak wyrwała brytyjską turystkę złotą biżuterię.

Policja w Patong poinformowała Phuket Express, że w czwartek rano (2 marca XNUMX r.)nd) aresztowali 26-letniego Jakkree „Tana” Kaewakharta z Sing Buri w środkowej Tajlandii. Tanowi przejęto złotą biżuterię o wartości ponad 10,000 XNUMX bahtów.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że aresztowanie nastąpiło po tym, jak zostali powiadomieni, że podejrzany ukradł złoty naszyjnik turystce na Ratch Uthit 200 Pi Road. Patong Police przybyła na miejsce zdarzenia, aby znaleźć MR. DILAN MANISH AMIN, obywatel brytyjski.

Powiedział policji, że osoba transpłciowa zdarła mu z szyi złoty naszyjnik. Niezidentyfikowany przyjaciel pana Amina powiedział policji, że podejrzany znajdował się na końcu Bangla Road.

Jakkree został ostatecznie aresztowany i przewieziony na komisariat policji w Patong. Początkowo policja nie była w stanie znaleźć złotego naszyjnika, zanim poprosiła Jakkree o zdjęcie butów na wysokim obcasie. Złoty naszyjnik zawinięto w bibułkę i schowano pod prawą stopą Jakkree w butach na wysokim obcasie.

Patong Police powiedziała Phuket Express, że Jakkree jest oskarżony o kradzież. Policja ustaliła również, że Jakkree był już wcześniej aresztowany za kradzież złota.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.