Australijscy i birmańscy turyści w Krabi uratowani po awarii silnika łodzi z długim ogonem

Krabi –

Australijczyk i turysta z Birmy zostali uratowani po awarii silnika łodzi z długim ogonem w pobliżu wyspy na Krabi.

Policja morska Krabi powiedziała Phuket Express w tym tygodniu, że została powiadomiona o incydencie przez kapitana łodzi z długim ogonem, 56-letniego Jamneana Butmueangma. Powiedział policji, że silnik łodzi z długim ogonem został odłączony od łodzi podczas silnych fal i nie był w stanie zapanować nad łodzią.

Policja Morska Krabi znalazła łódź i stwierdziła, że ​​na pokładzie były cztery osoby: kapitan, jego żona, pani Dennapa Luesopa, 48 lat, pan Norrish Linton, lat 53, obywatel Australii i pani Lwin lwin Pesse, lat 51, z Birmy krajowy. Podróżowali z hotelu w Railay Bay, aby odwiedzić pobliskie wyspy.

Kiedy dotarli w pobliże wyspy Poda, w łódź uderzyła silna fala, zanim silnik został odłączony od łodzi. Następnie kapitan wezwał policję morską Krabi o pomoc. Wszystkie są bezpieczne.

Może ci się spodobać:

Dwóch zagranicznych turystów i kapitan łodzi zostali uratowani po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Malezyjska matka i jej sześcioletnia córka zginęły po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Dziewięciu szwedzkich turystów przeżyło po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Urząd morski w Krabi wezwał około 80 łodzi z długim ogonem w Krabi, które zostały zmodyfikowane poprzez dodanie dachów po tym, jak trzy łodzie z długim ogonem wywróciły się, powodując dwie ofiary śmiertelne i wiele osób rannych w ciągu dwóch miesięcy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.