Australijscy i birmańscy turyści w Krabi uratowani po awarii silnika łodzi z długim ogonem

Krabi –

Australijczyk i turysta z Birmy zostali uratowani po awarii silnika łodzi z długim ogonem w pobliżu wyspy na Krabi.

Policja morska Krabi powiedziała Phuket Express w tym tygodniu, że została powiadomiona o incydencie przez kapitana łodzi z długim ogonem, 56-letniego Jamneana Butmueangma. Powiedział policji, że silnik łodzi z długim ogonem został odłączony od łodzi podczas silnych fal i nie był w stanie zapanować nad łodzią.

Policja Morska Krabi znalazła łódź i stwierdziła, że ​​na pokładzie były cztery osoby: kapitan, jego żona, pani Dennapa Luesopa, 48 lat, pan Norrish Linton, lat 53, obywatel Australii i pani Lwin lwin Pesse, lat 51, z Birmy krajowy. Podróżowali z hotelu w Railay Bay, aby odwiedzić pobliskie wyspy.

Kiedy dotarli w pobliże wyspy Poda, w łódź uderzyła silna fala, zanim silnik został odłączony od łodzi. Następnie kapitan wezwał policję morską Krabi o pomoc. Wszystkie są bezpieczne.

Może ci się spodobać:

Dwóch zagranicznych turystów i kapitan łodzi zostali uratowani po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Malezyjska matka i jej sześcioletnia córka zginęły po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Dziewięciu szwedzkich turystów przeżyło po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Urząd morski w Krabi wezwał około 80 łodzi z długim ogonem w Krabi, które zostały zmodyfikowane poprzez dodanie dachów po tym, jak trzy łodzie z długim ogonem wywróciły się, powodując dwie ofiary śmiertelne i wiele osób rannych w ciągu dwóch miesięcy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.