Phuket planuje skrót z Kathu do Thalang, aby uniknąć ruchu na Koh Kaew

Phuket -

Phuket planuje zrobić skrót z Kathu do Sri Soonthorn w Thalang, aby uniknąć ogromnego problemu z ruchem na Koh Kaew.

Przewodniczący Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO), pan Rewat Areerob, powiedział wczoraj The Phuket Express (2 marca), że trzy znane rodziny Phuket, którymi są Sanguan Kunwanich, pan Kitti Saksritawee i pan Ao Ekwanich, mają przyjemność przekazać ziemię w Moo 4 Kathu, Moo 3 i Moo 7 w Sri Soonthorn do użytku publicznego w celu utworzenia drogi skrótu.

Droga będzie wiodła od Muzeum Górnictwa Phuket w Kathu do zbiornika Bang New Dum w Baan Manik. Droga pozwala uniknąć ogromnego problemu z ruchem na Koh Kaew w godzinach szczytu.

********************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.