Phuket Food Festival trwa w Saphan Hin w mieście Phuket 

Phuket -

Festiwal jedzenia w Phuket odbywa się w Saphan Hin w mieście Phuket do niedzieli.

Przewodniczący Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO), pan Rewat Areerob, powiedział The Phuket Express, że festiwal o nazwie „Roi Nat Yat Dai” odbywa się pod hasłem „Jedz pod światłami, wypuść swoje serce do morza”.

Podczas trzydniowej imprezy od 3 do 5 marca 2023 r. od godz. 4:00 w Saphan Hin w Phuket znajduje się wiele straganów z jedzeniem i koncertami lokalnych tajskich piosenkarzy. Przyjdź i dołącz do festiwalu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.