Były policjant Zjednoczonych Emiratów Arabskich aresztowany na wyspie Phangan za domniemane podpalenie na wyspie Samui

Wyspa Phangan, wyspa Samui, Surat Thani.

Były policjant Zjednoczonych Emiratów Arabskich został aresztowany na wyspie Phangan za rzekome popełnienie podpalenia na wyspie Samui w Surat Thani.

Oficer imigracyjny Surat Thani powiedział Phuket Express wczoraj (4 marca).th), że wraz z policją Samui aresztowali pana MUAJIB ALI SALIM SALEH ALKARBI, lat 40, byłego policjanta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jest poszukiwanym podejrzanym z Sądu Prowincji Koh Samui w nakazie aresztowania wydanym 3 marcard.

Do zdarzenia miało dojść 2 marcand o 1.35 Podejrzany podpalił sedany BMW i Toyota zaparkowane w podokręgu Taling Ngam na wyspie Samui, które należały do ​​ofiary zidentyfikowanej jedynie jako pan Anan.

Policja Samui kontynuowała dochodzenie i stwierdziła, że ​​nagrania z kamer przemysłowych wydają się pokazywać, że pan MUAJIB jechał na motocyklu i rzekomo podpalił sedany.

Policja Samui powiedziała, że ​​pan MUAJIB i pan Anan pracowali razem w branży samochodów używanych, zanim doszło do osobistych konfliktów, które doprowadziły do ​​podpalenia.

Panu MUAJIBowi postawiono zarzut popełnienia podpalenia. Pan MUAJIB zaprzeczył oskarżeniom od czasu publikacji prasowej i podobno chce legalnie walczyć z zarzutami.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na [email chroniony]

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.