Premier Tajlandii przyjęty do szpitala z powodu obrzęku prawej ręki

Krajowy —

Premier Prayut Chan-o-cha w sobotę 4 marca został przyjęty do szpitala Phramongkutklao w Bangkoku na nocną obserwację spuchniętej prawej ręki.

Generał Prayut wrócił w piątek 3 marca z wizytacji i merytorycznej wycieczki do prowincji Ayutthaya z zauważalnym obrzękiem dłoni. Jego osobisty lekarz odwiedził jego rezydencję w Pierwszym Pułku Piechoty w Bangkoku, aby zbadać rękę i zdecydował o przyjęciu go do szpitala w celu dokładniejszego zbadania.

Według wstępnych doniesień premierowi podano antybiotyki po tym, jak lekarze odkryli, że jego ręka jest w stanie zapalnym. Dodatkowe raporty wskazywały, że stan zapalny w jego dłoni wydaje się być objawem powszechnie kojarzonym pseudodna, który charakteryzuje się akumulacją dihydratu pirofosforanu wapnia (CPPD).

Objawy dny rzekomej to nagły i intensywny ból stawów, obrzęk stawu, który jest ciepły i delikatny w dotyku oraz zaczerwienienie skóry obejmujące dotknięty staw.

Według najnowszych doniesień Prayut musi spędzić dwa do trzech dni w szpitalu. Na opuchniętą rękę założono gips.

Prayut zamieścił zdjęcia ze szpitala i wydaje się być w świetnym humorze.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na [email chroniony]

 

Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.