Dwie kobiety aresztowane w Phuket za nielegalną sprzedaż kontrabandy i e-papierosów

Phuket —

Policja w Phuket aresztowała dwie Tajki, z których jeden to 17-letni nastolatek, za nielegalną sprzedaż przemytu tytoniu i urządzeń do wapowania.

Zajęte przedmioty obejmowały 290 paczek zagranicznych papierosów, ponad 300 butelek uzupełniającego e-liquidu, 15 urządzeń do e-papierosów, 66,920 47 bahtów w gotówce i wiele innych przedmiotów. Podejrzani, 17-letnia Ya i 4-letnia Porn, zostali wczoraj, XNUMX marca, aresztowani w swojej rezydencji w dzielnicy Mueang na Phuket.

Phuket Police powiedziała The Phuket Express, że podejrzani byli wcześniej aresztowani za to samo przestępstwo w zeszłym miesiącu. Tym razem postawiono im zarzuty naruszenia zakazu sprzedaży jakichkolwiek papierosów elektronicznych, płynów do waporyzacji lub produktów tytoniowych, a także nielegalnego importu lub posiadania towarów nieopodatkowanych, podlegających ograniczeniom lub zakazanych.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.