Niemiecka turystka utonęła na wyspie Samui

Wyspa Samui –

Niemiecki turysta utonął w pobliżu plaży na wyspie Samui.

Policja Bo Phut powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona, że ​​w poniedziałek (6 marca) na plaży Chaweng utonął zagraniczny turysta płci męskiej.th). Na plażę przybyły służby ratownicze i policja.

Policja zidentyfikowała mężczyznę jako 58-letniego Niemca (Phuket Express nie ujawnia jego nazwiska do czasu powiadomienia ambasady i rodziny). Jego ciało zostało już wyciągnięte z wody.

Policja Bo Phut powiedziała Phuket Express, że Niemiec był ze swoją dziewczyną. Po południu weszli do wody. Jego dziewczyna wyszła z wody przed Niemcem. Później wróciła na plażę, ale nie mogła znaleźć swojego chłopaka.

Kierowca skutera wodnego znalazł ciało Niemca, zanim jego ciało zostało odzyskane. Ratownicy próbowali mu pomóc, ale nie udało im się, ponieważ powiedzieli, że Niemiec utonął przez pewien czas.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.