Rider umiera, dziewczyna ranna po wypadku motocyklowym w Thalang

Thalang –

  Kierowca zmarł, podczas gdy pasażerka, jego dziewczyna, została ranna po wypadku motocyklowym w dzielnicy Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku w niedzielę rano (5 marca).th) po stronie południowego pasa ruchu Thep Krassattri Road w podokręgu Thep Krassattri.

Służby ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia i odnalazły pana Thanongsak Raiyai, lat 25, z Krabi, którego zgon stwierdzono już na miejscu zdarzenia. W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzony motocykl oraz uszkodzony znak drogowy.

Jego dziewczyna, pasażerka, 30-letnia Piyaphon Kittikunnatee, która odniosła obrażenia niezagrażające życiu i była świadoma, powiedziała The Phuket Express, że jej chłopak stracił kontrolę nad motocyklem, zanim uderzył w znak drogowy. Głowa pana Thanonsaka uderzyła w słup znaku drogowego.

Jednak policja Thalang sprawdza nagrania z monitoringu w pobliżu, aby dokładniej zbadać dokładną przyczynę wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.