Policyjne polowanie na kierowcę, który potrącił i uciekł w Rawai – WIDEO

Rawaj –

Policja w Chalong poszukuje kierowcy, który uciekł z miejsca wypadku po tym, jak jego samochód uderzył w motocykl w Rawai.

Nagranie z monitoringu zostało opublikowane w poniedziałek (6 marca).th). Wypadek miał miejsce tuż po północy na Wiser Road w Rawai, a materiał filmowy zdawał się pokazywać, że motocykl został potrącony przez samochód, zanim samochód odjechał.

Nagranie z monitoringu wyraźnie uchwyciło tablicę rejestracyjną samochodu. Jednak policja w Chalong powiedziała, że ​​nadal prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku, aby znaleźć kierowcę i podjąć dalsze kroki prawne.

Nazwisko i stan motocyklisty, który został potrącony przez niezidentyfikowanego kierowcę, nie zostały ujawnione przez odpowiednich urzędników.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.