Rider umiera, dziewczyna ranna po wypadku motocyklowym w Thalang

Thalang –

  Kierowca zmarł, podczas gdy pasażerka, jego dziewczyna, została ranna po wypadku motocyklowym w dzielnicy Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku w niedzielę rano (5 marca).th) po stronie południowego pasa ruchu Thep Krassattri Road w podokręgu Thep Krassattri.

Służby ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia i odnalazły pana Thanongsak Raiyai, lat 25, z Krabi, którego zgon stwierdzono już na miejscu zdarzenia. W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzony motocykl oraz uszkodzony znak drogowy.

Jego dziewczyna, pasażerka, 30-letnia Piyaphon Kittikunnatee, która odniosła obrażenia niezagrażające życiu i była świadoma, powiedziała The Phuket Express, że jej chłopak stracił kontrolę nad motocyklem, zanim uderzył w znak drogowy. Głowa pana Thanonsaka uderzyła w słup znaku drogowego.

Jednak policja Thalang sprawdza nagrania z monitoringu w pobliżu, aby dokładniej zbadać dokładną przyczynę wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.