Trzy osoby ranne po upadku motocykla ze wzgórza w Patong

Patong –

Trzy osoby odniosły obrażenia po tym, jak motocykl spadł ze wzgórza w Patong.

Ratownicy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o wypadku w poniedziałek (6 marca).th) na lokalnej drodze w pobliżu Patong House of Priests na wzgórzu Patong.

Przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli motocykl i trzy ranne osoby na stromym zboczu wzgórza. Policja Patong, ratownicy i miejscowi pomogli wyciągnąć ze wzgórza trzy ranne osoby. W końcu zostali przewiezieni do miejscowego szpitala.

Przyczyna wypadku nie była znana od czasu prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.