Trzy osoby ranne po upadku motocykla ze wzgórza w Patong

Patong –

Trzy osoby odniosły obrażenia po tym, jak motocykl spadł ze wzgórza w Patong.

Ratownicy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o wypadku w poniedziałek (6 marca).th) na lokalnej drodze w pobliżu Patong House of Priests na wzgórzu Patong.

Przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli motocykl i trzy ranne osoby na stromym zboczu wzgórza. Policja Patong, ratownicy i miejscowi pomogli wyciągnąć ze wzgórza trzy ranne osoby. W końcu zostali przewiezieni do miejscowego szpitala.

Przyczyna wypadku nie była znana od czasu prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.