Operator parasola aresztowany za wtargnięcie na plażę na wyspie Racha w Phuket

Wyspa Racha, Chalong –

Operator parasola został aresztowany za wtargnięcie na plażę na wyspie Racha Yai, na południe od Phuket.

Królewska Marynarka Wojenna Tajlandii poinformowała Phuket Express, że we wtorek (7 marca brth) dokonali inspekcji wyspy Racha Yai w Chalong, na południe od Phuket, pod kątem wkraczania na plażę.

Znaleziono jednego operatora plaży wkraczającego na plażę Ao Pratok z parasolami plażowymi. Zabezpieczono dwadzieścia zestawów parasoli plażowych. Operator plaży został zabrany na komisariat policji w Chalong w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Nie podano szczegółowych informacji na temat operatora parasolowego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.