Belg umiera po rzekomym poślizgnięciu się i upadku podczas próby przerwania kłótni w Patong

Patong-

Belg zmarł po tym, jak rzekomo poślizgnął się i upadł głową na ziemię, gdy próbował powstrzymać swojego przyjaciela, który kłócił się z Tajlandczykiem w Patong.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona ze szpitala Patong, że 31-letni Belg został uznany za zmarłego w szpitalu (Phuket Express nie ujawnia jego nazwiska do czasu powiadomienia ambasady i rodziny).

Niezidentyfikowany przyjaciel ofiary powiedział policji w Patongu, że on i ofiara kłócili się z Tajlandczykiem w mieszkaniu w Soi Nanai w Patongu. Belg próbował przerwać gorącą słowną kłótnię między swoim przyjacielem a Tajlandczykiem. Belg podobno biegł z nieznanych powodów, po czym poślizgnął się i upadł, uderzając głową o ziemię. Został zabrany do szpitala Patong taksówką Tuk Tuk.

Charakter kłótni i tożsamość Tajlandczyka nie zostały ujawnione przez policję.

Patong Police kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.