Szwed znaleziony martwy w namiocie na plaży w Krabi

FOTO: 77 kaodów

Krabi –

Szwed został znaleziony martwy w namiocie na plaży Ao Nang w Mueang Krabi.

Policja w Ao Nang poinformowała Phuket Express, że została powiadomiona o zwłokach we wtorek (7 marca).th) na plaży Ao Nang. Ratownicy i policja przybyli wkrótce na plażę.

W namiocie znaleziono ciało 60-letniego Szweda. (Phuket Express ukrywa jego nazwisko w oczekiwaniu na powiadomienie ambasady i rodziny).

Policja z Ao Nang powiedziała Phuket Express, że Szwed zmarł co najmniej dwa dni przed znalezieniem jego ciała. W namiocie nie znaleziono śladów walki ani kłótni. Wewnątrz i na zewnątrz namiotu znaleziono puste butelki i puszki po piwie.

Pobliscy mieszkańcy powiedzieli policji w Ao Nang, że Szwed przebywał sam w namiocie od 3 marcard. Ostatni raz widziano go 5 marcath po tym, jak kupił piwo w pobliskim sklepie.

W namiocie znaleziono bardzo niewiele rzeczy osobistych lub rzeczy osobistych, ale policja z Ao Nang odkryła, że ​​Szwed zamieścił na swoim osobistym Facebooku, że jego rzeczy zostały zabrane przez dziką małpę w pobliżu cztery dni temu.

Nie było jasne, dlaczego mężczyzna mieszkał w namiocie na plaży w Krabi, a jego status wizowy nie został natychmiast ujawniony.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.