AKTUALIZACJA: Transpłciowy złodziej z Phuket sprzedał skradzione złote przedmioty transseksualnemu przyjacielowi w Pattaya

Patong –

Transpłciowy złodziej z Patong sprzedał skradzione złote przedmioty transpłciowemu przyjacielowi z Pattaya.

Nasza poprzednia historia:

Osoba transpłciowa w Patong została aresztowana po tym, jak wyrwała brytyjską turystkę złotą biżuterię.

Teraz aktualizacja:

Policja Patong powiedziała Phuket Express w poniedziałek (6 marca), że kontynuowała dochodzenie po aresztowaniu transpłciowego kieszonkowca za kradzież od transpłciowego turysty. Kieszonkowiec, Jakkree, przyznał się policji do współpracy z inną osobą transpłciową w Pattaya.

Jakkree sprzedał skradzione złote przedmioty osobie zidentyfikowanej jedynie jako Kotchakorn, zanim Kotchakorn sprzedał skradzione złote przedmioty w rejonie Pattaya.

Patong Police uważa, że ​​​​obaj działali jako złodzieje i ogrodzenia, atakując zagranicznych turystów zarówno w Pattaya, jak i Patong. W szczególności w Pattaya w ciągu ostatnich kilku miesięcy doszło do wysypu kradzieży, zwłaszcza skierowanych do indyjskich turystów.

Policja w Patongu i Pattaya obiecała złapać wszystkich kieszonkowców i zakończyć wszelkie kradzieże turystów. Turystyka jest siłą napędową obu miast.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.