Poszukiwany Rosjanin aresztowany na lotnisku w Phuket za domniemany nielegalny import narkotyków

Phuket -

Poszukiwany Rosjanin został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket w związku z rzekomym importem nielegalnych narkotyków.

Biuro imigracyjne w Phuket poinformowało Phuket Express, że w środę (8 marca XNUMX r.)th) aresztowali MR. ALEKSANDR KHUBBIEW, 37 lat, obywatel Rosji.

Jest poszukiwany z nakazem aresztowania wydanym przez tajlandzki sąd karny w dniu 16 lutego 2023 r. pod zarzutem importu i sprzedaży nielegalnych narkotyków kategorii 1 (metylenodioksyamfetamina MDA).

Został zatrzymany w punkcie kontroli imigracyjnej w międzynarodowym terminalu przylotów. Nie było wiadomo, skąd przyjechał.

*******************************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.