Poszukiwany Rosjanin aresztowany na lotnisku w Phuket za domniemany nielegalny import narkotyków

Phuket -

Poszukiwany Rosjanin został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket w związku z rzekomym importem nielegalnych narkotyków.

Biuro imigracyjne w Phuket poinformowało Phuket Express, że w środę (8 marca XNUMX r.)th) aresztowali MR. ALEKSANDR KHUBBIEW, 37 lat, obywatel Rosji.

Jest poszukiwany z nakazem aresztowania wydanym przez tajlandzki sąd karny w dniu 16 lutego 2023 r. pod zarzutem importu i sprzedaży nielegalnych narkotyków kategorii 1 (metylenodioksyamfetamina MDA).

Został zatrzymany w punkcie kontroli imigracyjnej w międzynarodowym terminalu przylotów. Nie było wiadomo, skąd przyjechał.

*******************************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.