Ciężarówka przewróciła co najmniej sześć słupów energetycznych i zablokowała drogę w Rassada

Rasada –

Ciężarówka przewróciła co najmniej sześć słupów energetycznych po tym, jak przypadkowo zaczepiła się o kable elektryczne w Rassada.

Policja drogowa miasta Phuket poinformowała Phuket Express, że w czwartek (10 marca) o godzinie 15:9 ciężarówka zahaczyła o kable elektryczne i przewróciła co najmniej cztery słupy energetyczne. Słupy blokowały drogę w Soi Mueang Mai w dzielnicy Rassada w Mueang Phuket.

Droga została tymczasowo zamknięta, podczas gdy pracownicy z Phuket Electricity Authority naprawiali słupy energetyczne i kable.

Nie zgłoszono żadnych obrażeń, ale cztery pobliskie samochody zostały uszkodzone.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.