Ciężarówka przewróciła co najmniej sześć słupów energetycznych i zablokowała drogę w Rassada

Rasada –

Ciężarówka przewróciła co najmniej sześć słupów energetycznych po tym, jak przypadkowo zaczepiła się o kable elektryczne w Rassada.

Policja drogowa miasta Phuket poinformowała Phuket Express, że w czwartek (10 marca) o godzinie 15:9 ciężarówka zahaczyła o kable elektryczne i przewróciła co najmniej cztery słupy energetyczne. Słupy blokowały drogę w Soi Mueang Mai w dzielnicy Rassada w Mueang Phuket.

Droga została tymczasowo zamknięta, podczas gdy pracownicy z Phuket Electricity Authority naprawiali słupy energetyczne i kable.

Nie zgłoszono żadnych obrażeń, ale cztery pobliskie samochody zostały uszkodzone.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.