Martwy delfin znaleziony na plaży na wyspie Samui

Wyspa Samui, Surat Thani –

Martwy delfin został wyrzucony na brzeg plaży na wyspie Samui.

Funkcjonariusze z biur dystryktu Samui powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o martwym delfinie w czwartek (9 marca)th) na plaży Hua Thanon w dzielnicy Maret.

Przybyli na plażę, aby znaleźć martwego delfina. Skontaktowano się z Centrum Badań nad Zasobami Morskimi i Przybrzeżnymi oraz Centralnym Centrum Zatoki Perskiej w Tajlandii w Chumphon.

Martwy delfin został pochowany na plaży, czekając, aż personel centrum zabierze martwego delfina na sekcję zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.