Phuket zorganizuje wydarzenie „Bez alkoholu Songkran”.

Phuket -

„Songkran No Alcohol Event” odbędzie się w mieście Phuket w przyszłym miesiącu.

Przewodniczący Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO), Rewat Areerob, powiedział The Phuket Express w środę (8 marcath) o wydarzeniu.

„Wydarzenie Songkran No Alcohol 2023 odbędzie się w czwartek, 13 kwietniath od 5:00 do 10:00 na Dibuk Road przed Limelight Avenue w mieście Phuket”.

„Kampania Songkran to „Bez alkoholu”, której celem jest zmniejszenie liczby wypadków drogowych podczas festiwalu Songkran. To będzie dziewiąty rok imprezy „Songkran bez alkoholu” w tej okolicy, chociaż Songkran nie odbywa się od 2019 roku z powodu ograniczeń Covid. Większość uczestników to osoby w wieku od 15 do 35 lat, czyli co najmniej 25,000 XNUMX osób – dodał Rewat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.