Phuket zorganizuje nowe mistrzostwa morskiego strumienia wody

KOMUNIKAT PRASOWY:

Phuket -

WPG#1 New Offshore Water Jet Championship to pierwszy turniej skuterów wodnych na wybrzeżu wyspy Phuket, w którym Phuket jest światowej klasy destynacją sportową.

Zawody morskie odbędą się dwa kilometry od plaży Bang Tao, prezentując międzynarodowej publiczności piękno Morza Andamańskiego wzdłuż wyspy Phuket.

Koncepcja „WGP#1 Waterjet Offshore World Championship” polega na wyłonieniu zwycięzcy wyścigu na dystansie 120 kilometrów lub 74.56 mil, czyli odległości jednego okrążenia wokół wyspy Phuket.

Wyścig przebiegać będzie pod hasłem „Start z Laguna Beach do Phrom Thep Cape”, czyli pierwszym etapem wyścigu na dystansie 60 kilometrów. Wyścig składa się z dwóch 60-kilometrowych etapów, co daje łącznie 120-kilometrowy dystans.

Ponadto, starając się zmniejszyć swój ślad węglowy, podczas imprezy zaprezentują przyjazny dla środowiska elektryczny skuter wodny.

Data: 16 – 19 marca 2023 r

Miejsce: Laguna Beach

Aby uzyskać więcej informacji: https://jetski-worldcup.com/news2023/11-JWC23-OS-EN.html

ŹRÓDŁO: Laguna Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.