Rosjanin aresztowany na wyspie Phangan przez 188 dni za przekroczenie terminu pobytu

Wyspa Pha-ngan, Surat Thani –

50-letni Rosjanin został aresztowany na wyspie Phangan w Surat Thani za 188 dni przekroczenia legalnych warunków wizowych.

Funkcjonariusze Surat Thani Immigration powiedzieli Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowali MR. LEONID TOISLOI, 50 lat, obywatel Rosji. Został aresztowany przed sklepem spożywczym w Chalok Lam na wyspie Phangan.

Według policji od 188 dni przekracza ważność wizy. Został zabrany na komisariat policji w Koh Phangan, aby stawić czoła zarzutom przekroczenia dozwolonego pobytu i czeka na deportację.

Nie jest jasne, w jaki sposób został złapany.

*************************

 

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.