AKTUALIZACJA: Kierowca, który otworzył ogień w szpitalu w Phuket, oskarżony o usiłowanie zabójstwa

Phuket -

Kierowca, który otworzył ogień z pistoletu w budynku parkingu szpitala w mieście Phuket, został oskarżony o usiłowanie zabójstwa.

Nasza poprzednia historia:

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie we wtorek (9 marca) o godzinie 30:7 na piątym piętrze budynku parkingu szpitala Vachira Phuket przy Yaowarad Road w mieście Phuket. Tajska policja aresztowała podejrzanego mężczyznę, który otworzył ogień. 31-letni Tanakorn cierpiał na depresję.

Teraz aktualizacja:

Policja miasta Phuket powiedziała Phuket Express, że Tanakorn jest oskarżony o usiłowanie zabójstwa, publiczne noszenie broni bez pozwolenia, strzelanie z broni palnej w miejscach publicznych oraz posiadanie broni palnej i amunicji bez pozwolenia.

W międzyczasie inny kierowca samochodu, którego nazwisko nie zostało podane przez policję, powiedział, że zatrąbił klakson, ponieważ bał się, że kierowca furgonetki nie widział samochodu za nim, gdy furgonetka cofała się na miejsce parkingowe. Przyznał, że potem pokłócili się ustnie.

Wezwał policję po tym, jak Tanakorn otworzył ogień.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.