AKTUALIZACJA: Znaleziono ciało unoszące się w Rawai. Prawdopodobnie zaginął rumuński nurek

Rawai, Phuket –

Niezidentyfikowane ciało mężczyzny, które znaleziono unoszące się w pobliżu wyspy w Rawai, jest prawdopodobnie rumuńskim nurkiem, który zaginął dwa miesiące temu.

Nasza poprzednia historia:

Wciąż brakuje 47-letniego rumuńskiego nurka. Centrum dowodzenia poszukiwaniami zostało przeniesione z plaży Yanui w Rawai do gminy Rawai, a szersze poszukiwania zakończyły się i zostały przeniesione do lokalnych rybaków i mieszkańców, aby pomogli mu kontynuować poszukiwania w styczniu.

Niezidentyfikowane ciało mężczyzny znaleziono unoszące się w pobliżu wyspy w Rawai.

Teraz aktualizacja:

Przyjaciele zaginionego rumuńskiego nurka MR. SEBASTIAN EMIL Somesan, lat 47, przyszedł obejrzeć ciało. Podobno potwierdzili policji w Chalong, że ciało, które miało na sobie kombinezon do nurkowania, to MR. SOMESAN.

Jednak proces identyfikacji i sekcja zwłok zostaną przeprowadzone, aby oficjalnie zidentyfikować ciało i ustalić dokładną przyczynę śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.