Konsul Francji w Tajlandii odwiedza wicegubernatora Phuket, aby omówić ostatnie problemy z niektórymi francuskimi turystami

Phuket -

Konsul Francji w Tajlandii i Konsul Francji w Phuket odwiedzili wicegubernatora Phuket, aby omówić ostatnie problemy z francuskimi turystami na Phuket.

W czwartek (9 marca brth) wicegubernator Phuket, pan Arnuparb Rodkwuan Yodrabam powitał pana Christophe'a Hemmingsa, konsula Francji w Tajlandii i pana Alaina Faudota, konsula Francji w Phuket.

Konsul Francji w Tajlandii, pan Hemmings, powiedział na spotkaniu: „Jeśli jakikolwiek obywatel Francji na Phuket nie przestrzega zasad i praw, proszę o podjęcie wobec niego poważnych działań prawnych. Prosimy również o rozważenie zasad lub przepisów dotyczących deportacji problematycznych turystów na dłuższy okres czasu. Wspieraliśmy poważne działania prawne dla każdego, kto nie przestrzega zasad i przepisów, zwłaszcza dotyczących ruchu drogowego. Dziękuję władzom Phuket za dobrą opiekę nad Francuzami na Phuket i ogromnej większości francuskich turystów, którzy przestrzegają zasad i praw Tajlandii.”

Wicegubernator Arnuparb dodał: „Cieszymy się, że możemy jednakowo powitać każdego krajowego turystę. Staramy się również zapobiegać wszelkim problemom lub stratom dla turystów. Dziękuję francuskiemu konsulowi, który rozumie, że robimy, co w naszej mocy, aby wszyscy byli bezpieczni. Phuket jest znanym miejscem dla francuskich turystów. Jesteśmy dobrym gospodarzem, aby się nimi zająć”.

Te mogą Ci się spodobać:

Dwudziestu francuskich motocyklistów zostało aresztowanych po spowodowaniu zakłócenia porządku publicznego.

Szef konsulatu francuskiego biura w Phuket spotkał się z policją Patong po aresztowaniu 20 francuskich motocyklistów.

Francuski motocyklista został oskarżony o potrącenie i ucieczkę po tym, jak pieszy z Tajlandii odniósł poważne obrażenia w Patong.

Francuski motocyklista w Patong został ukarany grzywną w wysokości 1,500 bahtów, zanim został zgłoszony do ambasady francuskiej po tym, jak spowodował zamieszanie publiczne.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.