Konsul Francji w Tajlandii odwiedza wicegubernatora Phuket, aby omówić ostatnie problemy z niektórymi francuskimi turystami

Phuket -

Konsul Francji w Tajlandii i Konsul Francji w Phuket odwiedzili wicegubernatora Phuket, aby omówić ostatnie problemy z francuskimi turystami na Phuket.

W czwartek (9 marca brth) wicegubernator Phuket, pan Arnuparb Rodkwuan Yodrabam powitał pana Christophe'a Hemmingsa, konsula Francji w Tajlandii i pana Alaina Faudota, konsula Francji w Phuket.

Konsul Francji w Tajlandii, pan Hemmings, powiedział na spotkaniu: „Jeśli jakikolwiek obywatel Francji na Phuket nie przestrzega zasad i praw, proszę o podjęcie wobec niego poważnych działań prawnych. Prosimy również o rozważenie zasad lub przepisów dotyczących deportacji problematycznych turystów na dłuższy okres czasu. Wspieraliśmy poważne działania prawne dla każdego, kto nie przestrzega zasad i przepisów, zwłaszcza dotyczących ruchu drogowego. Dziękuję władzom Phuket za dobrą opiekę nad Francuzami na Phuket i ogromnej większości francuskich turystów, którzy przestrzegają zasad i praw Tajlandii.”

Wicegubernator Arnuparb dodał: „Cieszymy się, że możemy jednakowo powitać każdego krajowego turystę. Staramy się również zapobiegać wszelkim problemom lub stratom dla turystów. Dziękuję francuskiemu konsulowi, który rozumie, że robimy, co w naszej mocy, aby wszyscy byli bezpieczni. Phuket jest znanym miejscem dla francuskich turystów. Jesteśmy dobrym gospodarzem, aby się nimi zająć”.

Te mogą Ci się spodobać:

Dwudziestu francuskich motocyklistów zostało aresztowanych po spowodowaniu zakłócenia porządku publicznego.

Szef konsulatu francuskiego biura w Phuket spotkał się z policją Patong po aresztowaniu 20 francuskich motocyklistów.

Francuski motocyklista został oskarżony o potrącenie i ucieczkę po tym, jak pieszy z Tajlandii odniósł poważne obrażenia w Patong.

Francuski motocyklista w Patong został ukarany grzywną w wysokości 1,500 bahtów, zanim został zgłoszony do ambasady francuskiej po tym, jak spowodował zamieszanie publiczne.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.