Francuzka aresztowana na wyspie Phangan za sześć dni przedłużania pobytu

Wyspa Pha-ngan, Surat Thani –

36-letnia Francuzka została aresztowana na wyspie Phangan w Surat Thani przez sześć dni za przekroczenie legalnych warunków wizowych.

Funkcjonariusze Surat Thani Immigration powiedzieli Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowali MS. MYRIAM NAIMA BAKHOURY, 36 lat, obywatelka Francji. Została aresztowana przed kurortem na wyspie Phangan.

Według policji ma teraz sześć dni przekroczenia terminu ważności wizy. Została zabrana na komisariat policji w Koh Phangan, gdzie usłyszała zarzuty przekroczenia dozwolonego pobytu i czeka na deportację.

Nie wiadomo, jak została złapana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.