Niezidentyfikowane ciało znalezione w pobliżu wyspy w Rawai, Phuket

Rawai, Phuket –

Niezidentyfikowane ciało mężczyzny znaleziono unoszące się w pobliżu wyspy w Rawai.

Pracownicy gminy Rawai powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o zwłokach w piątek po południu (10 marca).th) o 1:30

Ciało znaleziono pływające twarzą w dół w pobliżu wyspy Kaew Pissadarn. Ciało zostało wydobyte z morza w celu identyfikacji. Ciało zaczęło się rozkładać.

To jest rozwijająca się historia.

Może ci się spodobać:

Wciąż brakuje 47-letniego rumuńskiego nurka. Centrum dowodzenia poszukiwaniami zostało przeniesione z plaży Yanui w Rawai do gminy Rawai, a szersze poszukiwania zakończyły się i zostały przeniesione do lokalnych rybaków i mieszkańców, aby pomóc w dalszych poszukiwaniach.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.