AKTUALIZACJA: Znaleziono ciało unoszące się w Rawai. Prawdopodobnie zaginął rumuński nurek

Rawai, Phuket –

Niezidentyfikowane ciało mężczyzny, które znaleziono unoszące się w pobliżu wyspy w Rawai, jest prawdopodobnie rumuńskim nurkiem, który zaginął dwa miesiące temu.

Nasza poprzednia historia:

Wciąż brakuje 47-letniego rumuńskiego nurka. Centrum dowodzenia poszukiwaniami zostało przeniesione z plaży Yanui w Rawai do gminy Rawai, a szersze poszukiwania zakończyły się i zostały przeniesione do lokalnych rybaków i mieszkańców, aby pomogli mu kontynuować poszukiwania w styczniu.

Niezidentyfikowane ciało mężczyzny znaleziono unoszące się w pobliżu wyspy w Rawai.

Teraz aktualizacja:

Przyjaciele zaginionego rumuńskiego nurka MR. SEBASTIAN EMIL Somesan, lat 47, przyszedł obejrzeć ciało. Podobno potwierdzili policji w Chalong, że ciało, które miało na sobie kombinezon do nurkowania, to MR. SOMESAN.

Jednak proces identyfikacji i sekcja zwłok zostaną przeprowadzone, aby oficjalnie zidentyfikować ciało i ustalić dokładną przyczynę śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.