96 jaj żółwi zielonych znalezionych na wyspie w Phang Nga

Phangnga –

Żółw zielony złożył 96 jaj na wyspie Tachai w Parku Narodowym Similan.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że znalazł ślady matki żółwia morskiego na wyspie Tachai w dystrykcie Tai Mueang.

Urzędnicy i personel DMCR znaleźli gniazdo żółwia i odkryli, że było to 96 jaj zielonego żółwia morskiego. Jaja zostały przeniesione do pobliskiego bezpiecznego obszaru z powodu obaw o uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.