Dwóch obcokrajowców zaginęło po wypożyczeniu kajaka na Phuket

Phuket -

Dwóch obcokrajowców zaginęło dwa dni po tym, jak wynajęli kajak na Wyspie Kokosowej w Mueang Phuket.

Szef policji miasta Phuket, pułkownik Pratueang Ponmana, powiedział Phuket Express, że kierownik i personel hotelu na Wyspie Kokosowej, na wschód od Phuket w dystrykcie Koh Kaew, złożył doniesienie do policji miejskiej w Phuket.

Policjanci powiedzieli, że w piątek (10 marca br.)th) dwóch zagranicznych turystów płci męskiej wypożyczyło w hotelu kajak, którego nazwisko zostało utajnione na wniosek policji do czasu dalszego dochodzenia. Dwóch cudzoziemców o nieznanej narodowości napisało nazwisko najemcy jako „Bey” z numerem pokoju hotelowego 2318.

Jednak kierownictwo hotelu później okazało się, że w hotelu nie ma pokoju nr 2318. Nie jest jasne, dlaczego personel hotelu zarządzający wypożyczalnią kajaków nie od razu zauważył tę rozbieżność.

O godzinie 5:00 obcokrajowcy nie wrócili. W sobotę rano (11 marca brth) hotel szukał w pobliżu, ale nie było po nich śladu. Hotel obawia się, że mogą być w niebezpieczeństwie.

Pułkownik Pratueang powiedział Phuket Express, że policja sprawdza nagrania CCTV w pobliżu, aby sprawdzić, czy obcokrajowcy mogli zostawić kajak gdzie indziej zamiast wracać do hotelu, a może nawet ukraść kajak.

Problem jest nadal badany od czasu prasowego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.