Taksówkarz Tuk Tuk aresztowany po kradzieży iPhone'a 14 Pro Max od szwedzkiego turysty w Patongu

Patong –

Taksówkarz Tuk Tuk został aresztowany po kradzieży iPhone'a 14 Pro Max od szwedzkiego turysty w Patongu.

Policja w Patong poinformowała Phuket Express, że w sobotę (11 marca br.)th) Pani Merdzana Pepic, Szwedka, przyjechała na posterunek policji w Patong. Powiedziała, że ​​mogła zapomnieć telefonu komórkowego w taksówce Tuk Tuk.

Powiedziała, że ​​rano wsiadła do taksówki Tuk Tuk z Bangla Road do hotelu w Patongu. Kiedy przyjechała do hotelu, okazało się, że nie ma przy sobie iPhone'a 14 Pro Max i pomyślała, że ​​mogła go zapomnieć w taksówce Tuk Tuk.

Policja Patong wyśledziła iPhone'a za pomocą aplikacji mobilnej. W końcu zidentyfikowali lokalizację telefonu komórkowego na Taweewong Road w Patongu. Udali się na miejsce i znaleźli taksówkę Tuk Tuk.

Wkrótce potem pojawił się kierowca, pan Kritsada Damjan. Policja przeszukała taksówkę Tuk Tuk i znalazła iPhone'a 14 Pro Max za siedzeniem kierowcy. Pan Kritsada przyznał, że znalazł telefon komórkowy, zanim schował go za siedzeniem kierowcy. Został przewieziony na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży.

Pani Merdzana Pepic zwróciła swojego iPhone'a 14 Pro Max i podziękowała policji Patong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.