Taksówkarz Tuk Tuk aresztowany po kradzieży iPhone'a 14 Pro Max od szwedzkiego turysty w Patongu

Patong –

Taksówkarz Tuk Tuk został aresztowany po kradzieży iPhone'a 14 Pro Max od szwedzkiego turysty w Patongu.

Policja w Patong poinformowała Phuket Express, że w sobotę (11 marca br.)th) Pani Merdzana Pepic, Szwedka, przyjechała na posterunek policji w Patong. Powiedziała, że ​​mogła zapomnieć telefonu komórkowego w taksówce Tuk Tuk.

Powiedziała, że ​​rano wsiadła do taksówki Tuk Tuk z Bangla Road do hotelu w Patongu. Kiedy przyjechała do hotelu, okazało się, że nie ma przy sobie iPhone'a 14 Pro Max i pomyślała, że ​​mogła go zapomnieć w taksówce Tuk Tuk.

Policja Patong wyśledziła iPhone'a za pomocą aplikacji mobilnej. W końcu zidentyfikowali lokalizację telefonu komórkowego na Taweewong Road w Patongu. Udali się na miejsce i znaleźli taksówkę Tuk Tuk.

Wkrótce potem pojawił się kierowca, pan Kritsada Damjan. Policja przeszukała taksówkę Tuk Tuk i znalazła iPhone'a 14 Pro Max za siedzeniem kierowcy. Pan Kritsada przyznał, że znalazł telefon komórkowy, zanim schował go za siedzeniem kierowcy. Został przewieziony na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży.

Pani Merdzana Pepic zwróciła swojego iPhone'a 14 Pro Max i podziękowała policji Patong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.