Dwóch właścicieli restauracji serwujących owoce morza w Phuket aresztowano z różnymi chronionymi rybami, w tym z mureną

Phuket -

Dwóch właścicieli restauracji serwujących owoce morza w Phuket zostało aresztowanych z różnymi chronionymi rybami, w tym z mureną.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych Phuket Office powiedział Phuket Express, że w piątek (10 marcath) aresztowali dwóch właścicieli restauracji serwujących owoce morza w Phuket.

Zarekwirowano im różne gatunki chronionych ryb, w tym węgorza mureny. Dwóch niezidentyfikowanych właścicieli zostało zabranych na komisariat policji miasta Phuket w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Policja wstrzymała również nazwy restauracji do czasu podjęcia dalszych działań prawnych.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak wideo przedstawiające osobę jedzącą węgorza mureny w restauracji na Phuket stało się popularne w tajskich mediach społecznościowych w zeszłym tygodniu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.