Mężczyzna aresztowany z narkotykami i bronią w Thalang

Thalang –

Mężczyzna z Tajlandii został aresztowany ze 125 tabletkami metamfetaminy, bronią i kulami w Thalang.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że w ten weekend aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego jako pan Mard, lat 30, z Thalang. Przejęto od niego 125 tabletek metamfetaminy, ręcznie robiony pistolet i trzy kule.

Został przewieziony na komisariat policji w Thalang, gdzie postawiono mu zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży oraz nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.

Może ci się spodobać:

Policja w Chalong zatrzymała czterech tajlandzkich podejrzanych o posiadanie narkotyków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.