Dwóch właścicieli restauracji serwujących owoce morza w Phuket aresztowano z różnymi chronionymi rybami, w tym z mureną

Phuket -

Dwóch właścicieli restauracji serwujących owoce morza w Phuket zostało aresztowanych z różnymi chronionymi rybami, w tym z mureną.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych Phuket Office powiedział Phuket Express, że w piątek (10 marcath) aresztowali dwóch właścicieli restauracji serwujących owoce morza w Phuket.

Zarekwirowano im różne gatunki chronionych ryb, w tym węgorza mureny. Dwóch niezidentyfikowanych właścicieli zostało zabranych na komisariat policji miasta Phuket w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Policja wstrzymała również nazwy restauracji do czasu podjęcia dalszych działań prawnych.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak wideo przedstawiające osobę jedzącą węgorza mureny w restauracji na Phuket stało się popularne w tajskich mediach społecznościowych w zeszłym tygodniu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.