AKTUALIZACJA: Rozpoczęto poszukiwania dwojga zaginionych cudzoziemców kajakiem na Phuket

Phuket -

Rozpoczęto poszukiwania dwóch zaginionych obcokrajowców płci męskiej z kajakiem w Mueang Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Dwóch obcokrajowców zaginęło dwa dni po tym, jak wynajęli kajak na Wyspie Kokosowej w Mueang Phuket.

Teraz aktualizacja:

Morskie poszukiwania rozpoczęto w niedzielne popołudnie (12 marca).th) przez nurków ratowniczych Kusoldharm. Poszli szukać za pomocą łodzi zwodowanej z przystani Laem Hin na Koh Kaew.

Nurkowie ratujący Kusoldharm powiedzieli Phuket Express, że zespół poszukiwawczy szuka zaginionego kajaka. Jeśli znajdą kajak, zejdą do morza, aby przeszukać dno i okolice. Jednak po trzech godzinach poszukiwań nie znaleziono ani śladu kajaka i dwóch cudzoziemców. Podczas poszukiwań był też silny prąd.

W międzyczasie policja morska Phuket przeszukała również pobliski obszar, o którym mowa.

To jest rozwijająca się historia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.