107 jaj żółwi morskich znalezionych na plaży w Phuket

Phuket -

Na plaży w Thalang znaleziono sto siedem jaj żółwia morskiego.

Przedstawiciele Parku Narodowego Sirinat powiedzieli Phuket Express, że w poniedziałek rano (13 marca) o godzinie 6:00 miejscowa osoba, pan Kreangkrai Deejom, powiadomiła ich, że matka żółwia morskiego składa jaja o 5:00 rano na plaża w pobliżu zatoki Sai Koo w dystrykcie Sakoo.

Funkcjonariusze Parku Narodowego znaleźli ślady matki. W gnieździe znaleziono łącznie 107 jaj żółwia morskiego.

Jaja zostały przeniesione w bezpieczne miejsce na pobliskiej plaży Nai Yang.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.