Jaja żółwia morskiego znalezione na plaży w Phang Nga

Phangnga –

Więcej jaj żółwi morskich znaleziono na plaży w parku narodowym Phang Nga w dzielnicy Thai Mueang.

Biuro Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) w Phang Nga powiedział Phuket Express, że zostali powiadomieni przez mieszkańców w niedzielę (12 marca)th), że znaleźli ślad żółwia morskiego matki.

Urzędnicy udali się na plażę, gdzie znaleźli gniazdo z jajami żółwia morskiego zakopane w Parku Narodowym Khao Lampi Hat Thai Mueang.

Uważa się, że jaja to zielone żółwie morskie. Na obszar ten nie miała wpływu woda morska ani zła pogoda. Zbudowano tymczasową klatkę, aby chronić jaja przed innymi zwierzętami.

Może ci się spodobać:

Żółw zielony złożył 96 jaj na wyspie Tachai w Parku Narodowym Similan.

*************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.