Rosyjski turysta utonął na wyspie Phi Phi w Krabi

ZDJĘCIE PLIKU

Krabi –

Rosyjski turysta, który niedawno przybył z Phuket z przewodnikiem, utonął na wyspie Phi Phi w Krabi.

Lokalne media w Krabi poinformowały, że w miniony weekend 55-letni rosyjski turysta przybył z Phuket do Krabi z przewodnikiem. Przyłączył się do nurkowania z rurką z grupą wycieczkową w Monkey Bay na wyspie Phi Phi Don.

Nazwisko turysty zostało utajnione przez urzędników Krabi.

Rosjanin został później znaleziony martwy w morzu, podejrzany o utonięcie. Jego ciało zostało przewiezione do szpitala w Krabi i skontaktowano się z jego ambasadą.

Przeprowadzono sekcję zwłok, która ma ustalić przyczynę jego śmierci. Nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów. Niedawno, jak zaraz poniżej, w Krabi od utonięcia zmarł również tajwański turysta.

Może ci się spodobać:

Tajwański turysta zmarł po nurkowaniu z rurką na wyspie w Mueang Krabi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.