Mężczyzna z Birmy na Koh Phangan atakuje nożyczkami cztery Tajki po tym, jak został odrzucony na randkę

Wyspa Pha-Ngan, Surat Thani –

Mężczyzna z Birmy został aresztowany po tym, jak zaatakował czterech Tajów nożyczkami i drewnianym kijem. Romantyczne zaloty mężczyzny do jednej z ofiar zostały odrzucone, co spowodowało incydent.

Departament Public Relations Samui powiedział Phuket Express, że w sobotę (11 marcath) Pan AUNG HTWE NAING, lat 31, Myanmar National, zaatakował trzech Tajów i Tajkę za pomocą nożyczek i drewnianego kija, po czym uciekł.

Później został aresztowany o godzinie 5:00 w niedzielę (12 marca).th) w obozie pracy dla migrantów. Został zabrany na komisariat policji w Koh Pha-Ngan, gdzie usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa.

Tajka, której imię zostało utajnione dla jej ochrony, powiedziała, że ​​podejrzany z Birmy, Aung, był w niej zakochany, ale ona go nie lubiła i odrzucała jego romantyczne zaloty.

Aung wpadła we wściekłość po tym, jak została odrzucona i zaatakowała kobietę oraz trzech jej przyjaciół, jak stwierdziły ofiary.

Aung pozostawał w areszcie od czasu publikacji prasy i nie wydał jeszcze oświadczenia dotyczącego swoich działań dla mediów ani zarzutów.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.