Tajski turysta z amerykańską żoną zaatakowany przez bezpańskie psy na plaży w Krabi

ZDJĘCIE: MGR online

Krabi –

Turysta z Tajlandii, który był na wakacjach ze swoją amerykańską żoną, został zaatakowany przez bezpańskie psy na plaży Ao Nang.

Pan Daniel Sudjai Kutrakun, lat 60, jest obywatelem Tajlandii, ma żonę Amerykankę i na co dzień mieszka w Ameryce. Co roku wracają do Tajlandii i odwiedzają Ao Nang Beach.

Pan Daniel powiedział, że w miniony weekend on i jego żona spacerowali po plaży Ao Nang i zobaczyli, że na plaży było około pięciu bezpańskich psów. Jeden z nich rzucił się na niego i ugryzł go w nogę. Poszedł do szpitala i zapłacił ponad 20,000 XNUMX bahtów za różne zastrzyki i naprawy.

Pan Daniel powiedział, że nie czuje się bezpiecznie i nie chce, żeby to spotkało innych turystów. Według niego sprawą bezpańskich psów na Ao Nang powinny zająć się odpowiednie władze.

Lokalna prasa w Ao Nang doniosła, że ​​każdego roku kilku zagranicznych turystów zostało zaatakowanych przez bezpańskie psy na plaży Ao Nang. Wśród nich były dzieci w wieku od 12 do XNUMX lat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.