Tajski turysta z amerykańską żoną zaatakowany przez bezpańskie psy na plaży w Krabi

ZDJĘCIE: MGR online

Krabi –

Turysta z Tajlandii, który był na wakacjach ze swoją amerykańską żoną, został zaatakowany przez bezpańskie psy na plaży Ao Nang.

Pan Daniel Sudjai Kutrakun, lat 60, jest obywatelem Tajlandii, ma żonę Amerykankę i na co dzień mieszka w Ameryce. Co roku wracają do Tajlandii i odwiedzają Ao Nang Beach.

Pan Daniel powiedział, że w miniony weekend on i jego żona spacerowali po plaży Ao Nang i zobaczyli, że na plaży było około pięciu bezpańskich psów. Jeden z nich rzucił się na niego i ugryzł go w nogę. Poszedł do szpitala i zapłacił ponad 20,000 XNUMX bahtów za różne zastrzyki i naprawy.

Pan Daniel powiedział, że nie czuje się bezpiecznie i nie chce, żeby to spotkało innych turystów. Według niego sprawą bezpańskich psów na Ao Nang powinny zająć się odpowiednie władze.

Lokalna prasa w Ao Nang doniosła, że ​​każdego roku kilku zagranicznych turystów zostało zaatakowanych przez bezpańskie psy na plaży Ao Nang. Wśród nich były dzieci w wieku od 12 do XNUMX lat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.