Mężczyzna aresztowany z tabletkami metamfetaminy w Thalang

Thalang –

Mężczyzna z Tajlandii został aresztowany z 99 tabletkami metamfetaminy w Thalang.

Policja Thalang poinformowała Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowała mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako pan B, lat 35. Przejęto od niego 99 tabletek metamfetaminy.

Został przewieziony na komisariat policji w Thalang, gdzie postawiono mu zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.